Apie mus

Kas mes esame

Nei amžius, nei socialinė padėtis nėra svarbūs – visi nori būti gražūs, patrauklūs, madingi, stilingi ir kasdien atrodyti puikiai. Mes galime šį norą paversti realybe!

Pabrėžiant Jūsų prigimtinį grožį sukursime harmoningą įvaizdį, kad atrodytumėte ir jaustumėtės nuostabiai. Mūsų profesionalių, patyrusių, dėmesingų meistrų komanda  aptarnaus maloniai, Jums tinkamu laiku, naudojant tik aukščiausio lygio profesionalią kosmetiką. Atliekamos paslaugos ir procedūros suteiks  viską, ko reikia šiuolaikiniam žmogui:  kirpėjai stilingai nukirps, sušukuos, nudažys, atstatys pažeistus plaukus, patars ir parinks tinkamas priemones priežiūrai namuose. Manikiūro – pedikiūro specialistės puikiai atliks savo darbą, kosmetologės padarys viską, kad Jūsų oda būtų sveika ir  švytinti. Skubantiems ar taupantiems laiką irgi padėsime – tuo pat metu  atliksime keletą paslaugų, neimant už tai papildomo mokesčio.

Nebūtina būti madingam, pakanka turėti savo stilių!

Stilius – ne mada, tai įvaizdis, kuris skiria jus nuo kitų! Dažnai moteris, pažvelgusi į spintą,  galvoja: „Nėra ką apsirengti…“  Be jokio atlygio padėsime išsirinkti, patarsime ir kartu sukursime tik Jums priklausantį stilių! Kartais užtenka tik detalės, aksesuaro ir galite atrodyti stulbinamai. Neskubėdamos  galėsite pasimatuoti, priderinti ir įsigyti  Italijos dizainerių kurtus drabužius iš naujausių kolekcijų už priimtiną kainą.

Pavargote nuo darbų ir rutinos? Užsukite į svečius pasimėgauti skania kava, arbata, pavartyti žurnalus, sužinoti mados tendencijas ir grožio srities naujienas, skirkite laiko sau ir savo kūnui.

Būkite gražūs, individualūs ir stilingi – mes pasiruošę padėti!

Mūsų jaukus salonas dirba jau 15 metų. Dėkojame  visiems  nuolatiniams klientams už lojalumą ir draugystę! Lauksime ir džiaugsimės, matydami Jus mūsų grožio salone, kurį rasite pačioje Vilniaus širdyje, šalia Operos ir baleto teatro.

0
Metų kartu
0
Specialistai

Kokybiškos priemonės

Dirbame su visame Pasaulyje pripažintais kosmetikos kūrėjų prekės ženklais.

Mūsų komanda

 • ALICIJA KARPEJ

  ALICIJA KARPEJ

  Manikiūro - pedikiūro specialistė, baigusi "Elizos" ir "Nagavitos" intensyvių mokymų kursus. Mūsų salone dirba jau 14 metų, turi 17 metų darbo patirtį. Atlieka klasikinį manikiūrą ir pedikiūrą, nagų priauginimą geliu, nagų lakavimą ir dailę.
 • ANŽELIKA VIGANAUSKIENĖ

  ANŽELIKA VIGANAUSKIENĖ

  Kosmetikė, darbo patirtis 17 metų, specializuojasi : veido odos valymas, cheminis odos valymas, masažai, procedūros raukšlių mažinimui, probleminės odos priežiūra, antakių linijos modeliavimas, dažymas; Kūno depiliacijos, auskarų vėrimas, makiažas. procedūros dažniausiai atliekamos su profesionalia - "Bioline" , "Simone MAHLER" , "SOTHYS" , "Anna Lotan" kosmetika.
 • BRIGITA KIERIENĖ

  BRIGITA KIERIENĖ

  Brigita Kierienė kirpėja - modeliuotoja. Baigusi Vilniaus kolegijos šukuosenų dizainą (neuniversitetinis bakalauras). Baigusi Power Point, "Vidal Sassoon" , "TONI&GUY" kursus. Dalyvavusi tarptautiniame Baltijos šalių čempionate. Nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose - "Loreal", "Revlon", "Goldwell", "Keune", "Voila" ir kt. Darbo patirtis 18 metų, salone dirba jau 14 m.
 • JULIJA BARKUVIENĖ

  JULIJA BARKUVIENĖ

  Išsilavinimas: Utenos kolegijos medicinos fakulteto kosmetologijos studijos. Femina Bona Wellness Institute įgyta vizažisto kvalifikacija. Victor Segalen Bordeaux universiteto estetinės mezoterapijos mokymai. Masažo meistiškumo mokyklos priešraukšlinio veido masažo I, II ir III lygio mokymai. Stažavosi Simone Mahler institute Bordo, Prancūzijoje. Nuolat tobulina žinias įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose ir konferencijose. Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos asociacijos narė.
 • NATALIJA GOLOBORODKO

  NATALIJA GOLOBORODKO

  Baigusi plataus profilio kirpėjų kursus, Power Point, "Vidal Sassoon"mokymų kursus. Nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose - "Loreal", "Revlon", "Goldwell", "Keune" ir kt. Darbo patirtis 22 metai, mūsų salone dirba jau 11 m.
 • VAIDA LINGIENĖ

  VAIDA LINGIENĖ

  Vaida Lingienė kirpėja - modeliuotoja, grimo - vizažo specialistė. Baigusi Vilniaus kolegijos šukuosenų dizainą (neuniversitetinis bakalauras). 2012 metais dalyvavo tarptautiniame Baltijos šalių čempionate - užėmė trečią vietą. Baigusi blakstienų priauginimo kursus, "Kryolan" grimo kūrimo mokymuose ir seminaruose. Nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose - "Loreal", "Revlon", "Goldwell", "Keune" ir kt. Darbo patirtis 10 metų, salone dirba jau 9 metus.; antroji darbovietė Jaunimo teatras - vyriausioji grimerė.